ازذواج در امارات

راه های زیادی برای مهاجرت به این کشور موجود می باشد که می توانید اقامت دایم یا موقت را دریافت کنید اگر شما با یک فرد تبعه ان کشور ازدواج کنید می توانید ادقامت دایم را دریافت کنید راه های مهاجرت به کشور امارات شامل ویزای سرمایه گذاری،تحصیل ،کارو ازدواج می باشد یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس امارات متحده عربی می باشد با توجه به زیر ساخت ها و پبشرفت چشمگیری که داشته بسیار مورد توجه سرمایه داران قرار گرفته است پاسپورت این کشور یکی از قدر تمند ترین پاسپورت ها می باشد با داشتن پاسپورت اماراتی شما می توانید به 166 کشور در جهان مسافرت کنید زندگی در این کشور محبوب و زیبا کمی از لحاظ هزینه بالا می باشد این کشور براحتی اقامت دایم نمی دهد
یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج می باشد
ازدواج در کشور امارات به دو صورت امکان پذیر می باشد ازدواج اسلامی و ازدواج مسیحی ازدواج اسلامی در دادگاه های این کشور انجام می شود و در ین نوع ازدواج داماد باید مسلمان باشد در ازدواج اسلامی پدر عرو س و در صورت فوت ایشون از اقوام مرد عرو س باید هنگام ازدواج حضور داشته باشند تا رضایت خود را از این ازدواج اعلام داشته باشند اگر عرو س بیوه ،مطلقه و یا مسلمان باشد مدارک دیگری نیز لازم می باشد
اگر ازدواج شما از نوع مسیحی باشد این ازدواج در کلیسا و یا در صورت موافق بودن مقام مسول در مکانی دیگر انجام گیرد از قوانین ازدواج کشور امارات دارا بودن حداقل سن 18 سال برای عروس می باشد بعد از ازدواج یک نسخه امضا شده ازدواج خود را به یکی از مکان های زیر دادگاه ها دبی ،وزارت دادگستری و یا وزارت امور خارجه تحویل دهید.
مردان مهاجر و متاهل که درخواست دریافت ویزای ازدواج امارات را دارند تمایل به زندگی و کار در امارات را داَشته باشند این امکان داده میشود تا بتوانند همسران خود را به این کشور همراهی کنند . اقایون می توانند با توجه به قوانین ان کشور قانون و مطابق همچنین شرایط مورد نظر برای همسر خود درخواست ویزای اقامت کند. با ابن وجود ،اگر مهاجران مسلمانی با بیشتر از یک زن ازدواج کرده باشند، فقط می تواند برای یک همسر خودمجوز اقامت بگیرد . مدت ویزای اقامت برای مهاجرانی که تمایل به کسب ویزای ازدواج امارات را دارند ، اغلب بین 1 تا 3 سال است همچنین توجه به قانون امارات، ویزای اقامت برای همسران به مدت 3 سال اعتبار دارد. برای اخذ ویزای ازدواج در امارات برای همسر خویش، حقوق شما نباید کمتر از 3000 درهم، علاوه بر این مسکن و یا درآمد شما 4000 درهم امارات باشد.
زمانیکه شوهر مشغول به کارمی باشد و همسر خود را به از منظر مالی پشتیبانی می کند، باید درخواست اقامت را امضا و ثبت بکند. همچنین در صورتیکه سن زن جوانکمتر از 25 سال باشد، در ان صورت به تائیدیه مدیر کل بخش تابعیت و اقامت احتیاج می باشد . می توان گفت شوهر امکان این را دارد برای همسر جدید خود ویزای سفری ارسال کند و شخص مورد نظر برمبنای این ویزا به کشور ورود کنند . بعد ازوارد شدن به کشور امارات، شوهر باید جهت دریافت ویزای ازدواج در امارات از طرف همسر خود درخواست بدهد . این عمل را مدت 60 روزباید انجام گیرد و اگر انجام نشود شوهر برای هر روز تاخیر به مبلغ 25 درهم جریمه خواهد شد همچنین دریافت گواهی اینکه تنها حامی مالی از سفارت توسط شوهرمی باشد .
اگر ازدواجتان را در کشور خود انجام داده اید و همسر بعد از وارد شدن شوهرش به کشور وارد شود می بایست سند قانونی ازدواج را برای دریافت ویزا ارایه دهید و این اسناد باید توسط مقامات مسول در کشور امارات تایید بشوند همچنین مراکز دیگری مانند اداره مهاجرت ،دادگاه و سفارت امارات در کشور مبدا و وزرات خارجه همان کشور نیز باید تایید گردد بعد از این مرحله ویزای خانه داری صادر می گردد براساس این ویزا امکان کار وجود ندارد و حامی مالی شوهر می باشد.

 

ازذواج در امارات

 

• حداقل حقوق شما برای حمایت مالی از همسر 4000 درهم باشد .
• درخواست ویزای.
• کپی گذرنامه
• کپی گذرنامه همسر
• بعد از وارد شدن همسر به امارات، شوهر می تواند برای ویزای اقامت امیر نشینی را تقاضا کند
• یک برگ کپی از کارت Egate متقاضی.
• سند ازدواجی که تایید شده توسط وزارت امور خارجه.
• ارائه قرارداد کاری.
• اگر کار دولتی باشد گواهی میزان حقوق داشته باشید
• معاینه پزشکی همسر در یک بیمارستان یا درمانگاه مجاز.
• هزینه درخواست فرم الکترونیکی که 100 درهم می باشد.
• ویزا باید بعد از 3 سال اقامت، تمدیدگردد .
• اصل گذرنامه همسر.
• یک برگ کپی از پاسپورت همسر.
• سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه همسر.
• هزینه 100 درهم برای هر سال تمدید ویزای اقامت.
رضایت شما از میزان سطح وضعیت امکانات بهداشتی در کشور امارات بسیار بالا خواهد بود ، دراین کشور به سیستم بهداشت اهمیت زیادی می دهند و این موضوع در بیمارستان‌ها و همچنین مکان‌های بهداشتی این شهر کاملا مشهود می باشد.

 

ازدواج در امارات
لذا این کشور در بخش بهداشت و خدمات بهداشتی خوشبختانه توانسته در سال‌های کنونی توانسته در دنیا رتبه ویژه ای کسب کند . رضایت شما در زمینه کاریابی در کشور امارات بیشتر از پیش می باشد. وضعیت آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها بهبود پیشرفت چشمگیری داشته است و همین امر عامل دیگری از رضایت بوده است . حتی می توان گفت در زمینه رشد دستمزد و حقوق است مشخص است که کارگران در این کشور از نظر درآمد رضایت خوبی دارند موفق عمل کرده است.
• از لحاظ امنیت کشور امارات با وجود آزادی‌های سیاسی و مذهبی موفق عمل کرده است ، و طبق شواهد موجود دولت کشور اماراتقادر بوده است فضای کاری مناسبی را برای بانوان نیزبوجود اورده است رضایت در این بخش بالای ۸۰ درصد بوده است. رشد سرمایه در کشور امارات بسیار اهمیت دارد بعلت اهمیتی که دولت به بخش اقتصادی این کشور داده است از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند؛ این موضوع نشانگر رویکرد اقتصادی بالای می باشد . فراموش نکنید که کشور امارات از جمله کشورهایی است کهقادر بوده به طور دقیق در زمینه گردشگری نیز موفق عمل کند
• اگر نگاهی به امار مهاجرانی که از طریق سرمایه‌گذاری وارد خاک امارات شده‌اند کنید نشونه میزان رشد بوده است همچنین سرمایه‌گذاری از برنامه‌ریزی‌های مهم دولت امارات به حساب می اید این کشور ساختار دقیقی برای سرمایه و بخش بیزینس برنامه ریزی کرده است ..

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه