سرمایه گذاری در امارات

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذار ی رو شهای متعددی دارد از جمله خرید ملک ،ثبت شرکت و کارافرینی
این کشور در جنوب غربی اسیا واقع شده است و پایتخت ان ابو ظبی است یکی از کشور های خاورمیانه می باشد.
وسعتی در حدود .600 کیلومتر مربع و جمعیتی معادل 9 میلیون نفر تشکیل شده است . زبان ملی و رسمی آن نیز عربی است. مردم غیربومی امارات بیشتر از نیمی از جمعیت این کشور تشکیل می‌دهند که شامل مردمان کشور ایران، عرب زبانان و ساکنین بخش جنوب آسیا که به این کشور مهاجرت کردند می شود . هفت بخش این کشور به ترتیب شامل ابوظبی، دبی، ام القوین، شارجه، فجیره، عجمان و راس الخیمه می باشد. این هفت بخش، امیرنشین یا شیخ نشین می باشند که هرکدام استقلال های مختص به خود در اداره بخش مربوطه دارا می باشند مذهب و دین رسمی این کشور اسلام است. از لحاظ آب و هوایی این کشور آب و هوای بیابانی حاکم است امارات از از جانب جنوب با عربستان سعودی و قطر،. امارات از جانب شمال با خلیج فارس و ، از جانب شرق با عمان دارای مرز است
ذخایر بزرگ نفتی امارات داراست در رتبه جهانی در خصوص صادرات بخود اختصاص داده است .درهم واحد پول کشور امارات هست . قدرت خرید و تولید ناخالص بالایی این کشور دارد به همین سبب مبدل به قرار گیری امارات در بین کشور های قدرتمند جهان شده است. امارات اقتصاد های بزرگ شورای خلیج فارس از آن خود کرده است . امارات پذیرش نیروی کار متعدد از سایر کشورها دارا می باشد نرخ بیکاری در سطح پایینی قرار گرفته است . بعضی از شاخص‌ها نظیر شادی، رقابت جهانی و نوآوری باعث جذب بسیاری از افراد بهکشور امارات شده است .. ، صنعت گردشگری باعث رشد امارات شده است، یکی از برترین مقصد های گردشگری در خاورمیانه دبی می باشد د.
امارات از اعضای اتحادیه عرب، شورای همکاری خلیج فارس، اوپک، فائو، صندوق بین‌المللی پول، سازمان ملل متحد، سازمان جهانی تجارت و دیگر سازمان ها شمرده می شود از محصولات کشاورزی این کشور سبزیجات، خرما، هندوانه و دامپروری هوایی نظیر محصولات لبنی، تخم مرغ و دیگر نام برد از صنایع این کشور می‌توان الومینیوم ،نفت و پتروشیمی، مصالح ساختمانی ، منسوجات، کود و ماهیگیری را ذکر کرد . همچنین نفت مواد معدنی دیگر نظیر گاز و مس نیز در این کشور وجود دارد. از مواد وارداتی امارات می توان به مواد غذایی و شیمیایی، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل از کشورهای چین، آمریکا، عمان، انگلستان و حتی هند اشاره کرد این کشور مقصد جذابی برای مهاجرت شده است از جمله شرایط ایده ال اب و هوای گرم ،زندگی شبانه پویا ، محیط اجتماعی بین المللی اقتصاد پر رونق، و نرخ پایین مالیات اشاره کرد مدت زمان رسیدگی به درخواست شما زمان کمی را شامل می شود در حدود یک هفته تا یکماه کافی است
توجه به این نکته لازم است که اگر می خواهید از طریق خرید ملک اقامت دایم دریافت کنید بدانید که ملکی که خریداری می کنید و قابل سکونت و مسکونی باشد.مبنی بر اینکه اگر قصد خرید پروژه های املاک و مستغلات که هنوز کامل نشده اند را دارید و نیز املاک تجاری شامل در یافت اقامت نمی شوند .
دو نوع ویزا را می توانید بر اساس سرمایه گذاری که کرد ید را درخواست بدید. نوع اول درخواست ویزای 6 ماهه ویژه ورود مکرر به این کشور را ارسال کنید . زمان رسیدگی برای این نوع ویزا اغلب به مدت یک هفته بطول می انجامد و شما در این ویزا از بیشتر هزینه های اضافی معاف هستید .
نوع دوم، برای یک ویزای اقامت 2 ساله می توانید درخواست کنید . زمان رسیدگی در این نوع ویزا کمی طولانی تر از نوع قبلی می باشد و مدت زمان رسیدگی به این در خواست حدود یکماه می باشد و همچنین الزاماتی از جمله گواهی تمکن مالی برای تأمین معاش خود و خانواده، و نیز یک مجوز ملک قابل تمدید به صورت سالیانه،شامل می شود شما در درخواست هر دو نوع ویزا می توانید به دفعات مکرر به امارات سفر کنید.

 

سرمایه گذاری در امارات

اگر قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاریدارید ابتدا یک ملک مسکونی قابل سکونت به قیمت حداقل 1 میلیون درهم امارات را خریداری کنید

خلاصه اینکه اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید می توانید از طریق روش های مانند ثبت شرکت ، کارافرینی ویا خرید ملک همچنین خرید اوراق قرضه می توانید اقدام کنید اما روش و مزایای هر کدوم متفاوت می باشد شما این امکان دارید که با خرید ملک به ارزش یک میلیون درهم اقامت دو سال امارات را بدست اورید سپس در پایان مهلت اتمام ویزا شما می تونید با نشان دادن سند ملک خریداری شده به نامتون ویزای خود را تمدید کنید
به دلیل روابط خوبی که این کشور با بقیه کشورها دارد از تکنولژی خوبی برخوردار است
سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، تشویق بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری درداخل دولت بر چهار استراتژی بنیادین ایجاد شده است به این دلیل که دولت و بخش خصوصی را مستلزم کند بر این چهار روش استاندارد پیش رود بلکه بینش بلند مدت دولت رافراهم سازد . در امارات بخش عمده سرمایه گذاری مستقیم خارجی در قسمت تجاری ،املاک و مستغلات، دارایی و بیمه، تولید، معدن و ساختمان فراهم شده است .
از انگلیس ،عربستان سعودی ، هند و ایالات متحده و فرانسه بعنوان سرمایه گذارن واقعی نام برد
بصورت کلی نرخ مصادره اموال عددی بین یک تا هفتمی باشد اگر این رقم به یک نزدیک تر باشد کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری امنیت بیشتری دارد . که در کشور امارات این نرخ برابر 2هست.

 

سرمایه گذاری در امارات

از جمله عواملی که باعث شده است این کشور بخش سرماییه گذاریش نسبت به سایر کشورها رشد کند شاخص های اقتصادی از جمله مالیات و نرخ بیکاری می باشد که نرخ مالیات در کشور امارات صفر در صد می باشد همچنین نرخ بیکاری نیز در این کشور پایین بوده است و شما فرصت های شغلی بسیاری پییش رو دارید

سرمایه گذاری در امارات دلیل اخذ اقامت یا تابعیت امارات نمی شود سرمایه گذاران، کارآفرینان، مدیران و متخصصانی که در زمینه پزشکی، علمی یا تحقیقاتی فعاایت دارند ، اجازه اقامت در کشور امارات را تا 10 سال می توانند داشته باشند . سرمایه گذاران مطابق با میزان سرمایه گذاری خود در امارات متحده عربی 5 یا 10 سال اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری به طور دائم دریافت کنند . اگر شما دارایی به ارزش 5 میلیون درهم یا بیشتر دارید می توانید ویزای اقامت 5 ساله را دریافت کنید ، این در صورتی می باشد که سرمایه گذاری از طریق سپرده در یک شرکت ثبت شده یا در تجارت مشارکتی به ارزش 10 میلیون درهم یا بیشتر را فراهم کرده باشتد ،همچنین این ویزا را که تا 10 سال قابل تمدید است دریافت می کنند. افرادی که سرمایه گذاری های متنوع کمتر از 10 میلیون درهم داشته باشند د، از جمله املاک که باید ارزش بیش از 40 درصد از سرمایه گذاری کل را داشته باشند، می توانند دریافت یک ویزای اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری را بدهند که هر 10 سال قابل تمدیداست .
همسر سرمایه گذار، کودکان، و همچنین یک مدیر اجرایی و یک مشاور نیز قادر خواهند بود که ویزای بلند مدت راکسب کنند. همچنین از شرکای کسب و کاری که سرمایه گذاری 10 میلیون درهمی انجام داده اند هم شامل می شود . سرمایه گذاران مجاز به ورود به امارات متحده عربیبه مدت شش ماه با ویزای موقت ورودی چندگانه می باشند تا برای دریافت ویزای طولانی مدت اقدام کنند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه