مهاجرت یکی از راه هایی است که بسیاری از افراد برای بهبود شرایط زندگی و شغلی خود انتخاب میکنند برخی از دلایل مهاجرت شامل : آزادی بیان، آزادی اجتماعی، حقوق دریافتی بیشتر،  امنیت و ثبات اقتصادی میباشد. روند مهاجرت از یک کشور نیاز به تلاش و صبر زیادی دارد و باید توسط موسساتی انجام شود که معتبر بوده و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند. روش‌های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد و با توجه به شرایط ، شما میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. برخی از این روش ها را در اینجا به صورت خلاصه برای شما توضیح میدهیم.

مهاجرت
 • مشاوره مهاجرتی

  مهاجرت تحصیلی (اعزام دانشجویی)

  یکی از روش‌های مهاجرتی پر طرفدارا در دنیا، مهاجرت از طریق اعزام دانشجو به دانشگاه‌های سراسر دنیا میباشد که بستری مناسب برای زندگی بلند مدت در مقصد مورد نظرتان است.

 • مهاجرت شغلی

  مهاجرت شغلی

  بسیاری از افراد برای بهبود وضعیت شغلی خود، ارتقاء سطح مهارت  و افزایش حقوق این روش را انتخاب میکنند.

 • مهاجرت شغلی

  مهاجرت از طریق ثبت شرکت

  مهاجرت از طریق ثبت یک شرکت در مقصد مورد نظرتان یک راه پر سود و البته پر هزینه برای انتخاب محلی جدید برای زندگی میباشد. ثبت شرکت باعث رونق اقتصادی و گردش مالی در کشور مقصد شده که همین موضوع میتواند استقبال برخی از کشورها را به دنبال داشته باشد.

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  مهاجرت سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری به روش های مختلف مانند خرید خانه در یک کشور نیز از روش هایی است که بسیاری از افراد برای دریافت اقامت و ویزا انتخاب میکنند.