تور استانبول

 ۳ شب و ۴ روز
 • هتل: Palazzo Donizti

  تعداد ستاره: ۵

  خدمات : BB

  دو تخته: ۵,۴۷۰,۰۰۰

  یک تخته: ۷,۴۸۰,۰۰۰

  کودک با تخت: ۴,۴۸۰,۰۰۰

 • هتل: Golden Hill

  تعداد ستاره: ۴

  خدمات : BB

  دو تخته: ۴,۷۵۰,۰۰۰

  یک تخته: ۵,۹۷۰,۰۰۰

  کودک با تخت: ۴,۵۵۰,۰۰۰

 • هتل: Reydel

  تعداد ستاره: ۳

  خدمات : BB

  دو تخته: ۳,۸۷۰,۰۰۰

  یک تخته: ۴,۷۵۰,۰۰۰

  کودک با تخت: ۳,۸۰۰,۰۰۰

از محبوب ترین تورها در میان ایرانیان تور استانبول می باشد واز جمله مقصدها ی است که ایرانیان بسیار به ان شهر زیبا و توریستی سفر می نمایند . تور استانبول جهت تفریح و خرید، از هر نظر خوب و با صرفه بوده و علت عمده سفر بسیاری از ایرانیان خرید کردنمی باشد.

 

استانبول

جاذبه های گردشگری تورشهر استانبول

این شهر یکی از شهرهای ترکیه بوده ،پر از جاذبه های گردشگری طوری که باید یک روزاز وقتتان را بزارید که از جاذبه های این شهر دیدن کنید از محبوب ترین جاذبه‌های گردشگری تور استانبول مسجد ایاصوفیه، مسجد آبی، برج گالاتا، قصر توپکاپی ، آب انبار باسیلیکا، کاخ دلمه باغچه،کلیسای چورا، مسجد سلیمانیه، میدان تقسیم، خیابان استقلال و غیره نام برد.

استانبول

مراکز خرید در استانبول

مراکز خرید استانبول به طور مراکز خرید مدرن و بازارهای سنتی می باشند. بازار بزرگ استانبول، مرکز خرید بی اوغلو ایش با لباسهای برند و قیمت مناسب، سه شنبه بازار، ، پاساژ سینان، پاساژ قدیمی اوپرا اونور ، مرکز خرید ترکوز از مراکز خرید ارزان شهر استانبول بوده اند.
جهت خرید در بهترین مراکز خرید استانبول در تور استانبول می توانید به استانبول مال با انواع برند های مطرح، مرکز خرید ایستینیه پارک با 300 فروشگاه متنوع، مرکز خرید لوکس زورلو با مغازه مارک های معروف، مرکز تجاری کانیون استانبول همراه با سینما، رستوران، باشگاه و .. مرکز خرید پالادیوم استانبول واقع در بخش آسیایی استانبول سری بزنید. تمامی کالاهای مورد نیاز خود را با تور استانبول می توانید در مراکز خرید استانبول تهیه کنید.

هتل های استانبول

پکیج تورهای استانبول شامل انواع هتل های 5 ستاره ، هتل های 4 ستاره ، هتل های 3 ستاره جهت رفاه حال مشتریان بوده تا با سلیقه و بودجه خود هتل مورد نظرشان رابر گزینند .
هتل شراتون سیتی سنتر استانبول، هتل گرند جواهر استانبول، هتل شانگری لا بسفروس استانبول،هتل پوینت تکسیم استانبول از هتل های 5 ستاره استانبول بوده که دارای امکانات و خدمات لوکس وعالی هستند که در تور استانبول می توانید انتخاب نماید .
از هتل های 4 ستاره استانبول می توان به هتل د پیک استانبول،هتل ریوا استانبول،هتل تایتانیک سیتی استانبول، هتل متروپلیتن استانبول ،هتل کریستال استانبول نام برد.

استانبول

بهترین زمان سفر به استانبول

تورهای استانبول برای کلیه اشخاص دارای تفاوت است. چرا که برخی از اشخاص فقط به مکان های تاریخی استانبول علاقه دارند و آب و هوای استانبول تاثیراتی درتصمیم زمان سفر آنها نخواهد داشت ، بعضی دیگر نیز به دنبال تور لحظه آخری استانبول در هر فصل و یا زمان از سال بوده و یا در جستجو تور ارزان استانبول که با بودجه و هزینه خود متناسب باشد، ولی به طور کلی بهترین زمان سفر به شهر استانبول چه هنگامی است؟
در ماه اردبیهشت و شهریور تا اوایل آذرو اسفند ، بهترین موقع ممکن جهت سفر کردن به این شهر بوده که دمای هواتقریبا پانزده تا بیست درجه متغیر است و مناسب ترین تایم جهت بازدید از مکان های گردشگری این شهرمی باشد ، ولی ه طور کلی گفته شده به این دلیل که برخی ممکن است که به دنبال تفریح های زمستانی در فصل زمستان بوده و یا در فصل تابستان تفریحات آبی رابر گزینند .
همچنین در ماه های خرداد تا مرداد دمای هوای تا حدودی افزایش پیدا نموده و تقریبا 15 تا 27 درجه می رسد این ماه ها توریست های بسیاری در تور استانبول به این شهر سفرخواهند کرد .دوستانی که به دنبال تور ارزان شهر استانبول می باشند بهترین موقع سفر به این شهر برای آنها بین ماه های آذر تا بهمن است که در این ماه های هوا بارانی و گاهی نیز برفی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه